Spotkanie
SPOTKANIE

To okazja do poznania się i opowiedzenia o swoich potrzebach, oczekiwaniach i marzeniach względem inwestycji. Moment, w którym poznam Wasze ulubione kolory, materiały, styl życia i nawyki, z których posiadania często nie zdajemy sobie nawet sprawy. Na tym etapie ustalimy również budżet oraz czas realizacji projektu.

Inwentaryzacja
INWENTARYZACJA

Moment,w którym wykonywane są pomiary projektowanych wnętrz, poparte dokumentacją fotograficzną

*Niekiedy ze względu na późniejszy odbiór inwestycji ,etap ten przekładamy w czasie

Projekt funkcjonalny
PROJEKT FUNKCJONALNY

Kolejnym krokiem jest przedstawienie propozycji układu pomieszczeń, w postaci rzutów (2D). Projekt uwzględnia komunikację wnętrz, ścianki działowe, rozmieszczenie sprzętów RTV/ AGD oraz mebli. To moment, w którym możemy pozwolić sobie na modyfikację układu ścian działowych, czy usytuowanie drzwi wewnętrznych.

Wizualizacje
WIZUALIZACJE

Na tym etapie przedstawiam kilka ujęć każdego z pomieszczeń, które pozwolą Wam zobaczyć projekt nie tylko oczami wyobraźni.

Etap aranżacji
ETAP ARANŻACJI

Następnie nadchodzi czas na wysłanie drogą mailową listy zakupów, zawierającej zestawienie poszczególnych elementów wykończenia i wyposażenia z podaniem nazwy producenta,kolekcji, kolorystyki i ceny. W celu optymalizacji budżetu zaproponowane zostanie kilka zamienników z różnych półek cenowych.

Projekt wykonawczy
PROJEKT WYKONAWCZY

Ostatnie ogniwo stanowią rysunki techniczne z wytycznymi dla budowlańców, elektryków, hydraulików, czy wykonawców mebli na wymiar Mogą one zostać przesłane drogą elektroniczną jak i przekazane w formie książki.

Made by olszewski.in